O firmie | materiały budowlane, materiały wykończeniowe, opał,

Obsługujemy płatności kartami Obsługujemy karty płatnicze

P.P.H.U. OKA rozpoczęła działalność już w 1991 roku początkowo produkując pustaki żużlowe. W odpowiedzi na narastające potrzeby klientów, w 1994 roku otworzyliśmy pierwszy skład budowlany znajdujący się w Chybiu, a kolejny w Drogomyślu w 2001 rokuZ biegiem czasu nasze sklepy kilkakrotnie zmieniały swoją powierzchnię - ostatni raz modernizację przeszła placówka w Chybiu w 2014 roku (powiększenie powierzchni sprzedażowej i magazynowej o 250m2). W maju 2016 roku została ukończona modernizacja części biurowej (ok 75m2). W 2012 roku zmieniona została forma działalności przedsiębiorstwa z jednoosobowej działalności na Spółkę Cywilną. 

Dziś P.P.H.U OKA S.C jest przedsiębiorstwem obsługującym firmy wykonawcze oraz klientów indywidualnych w dwóch placówkach handlowych. Prowadzimy także wynajem obecnie 3 nieruchomości. 

W swojej ofercie posiadamy wszystko co potrzebne podczas budowy czy remontu - począwszy od ciężkich materiałów budowlanych (pustaki, bloczki, dachówki), kończąc na narzędziach czy zwykłych kołkach rozporowych. Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiednich materiałów i ich późniejszym transporcie. Niezależnie od tego czy chodzi o drobny remont, budowę domu, czy przedsięwzięcie deweloperskie. 

Dysponujemy samochodami ciężarowymi o DMC od 3,5 do 40 ton. Produkty zakupione w naszych punktach sprzedaży możemy dostarczyć — tak kilka sztuk, jak kilkadziesiąt palet — w dowolne miejsce. Obie placówki wyposażone są w wagi samochodowe do 50t . 

 

 


Zdjęcia:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy i kontaktu ze mną w związku z moim zapytaniem. Zgoda jest zgodą dobrowolną, którą można wycofać w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem),
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o treściach marketingowych oraz handlowych w formie elektronicznej (e-mail, SMS) oraz w formie połączeń głosowych (rozmowy telefoniczne). Zgoda jest zgodą dobrowolną, którą można wycofać w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem),
Oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną, która znajduje się tutaj.